SLUŽBY

SEZNAM SLUŽEB, KTERÉ NABÍZÍMEVýuka

Výuka probíhá v Horním Podluží v lyžařském centru na modré a červené sjezdovce (pro nejmenší v dětském areálu). Výuku je nutno rezervovat předem telefonicky, v krajním případě v půjčovně. Pro děti je nejlepší, když se mohou učit celou dobu s jedním instruktorem, na kterého si zvyknou. Pokud je to v našich silách, zaručíme, aby dítě učil jeden konkrétní instruktor. Účastníci výuky lyžují na vlastní nebezpečí, zaměstnanec školy nenese odpovědnost za jejich případný úraz. Účastníkům výuky doporučujeme sjednat si úrazové pojištění.

Za výuku v jiném, než českém jazyce účtujeme +50 Kč.

TIP: V sezóně je často nedostatek termínů výuky, proto je nutno si termín objednat co nejdříve.


Půjčovna lyží a snowboardů

V naší půjčovně vás vybavíme lyžařským či snowboardovým vybavením na míru, tedy dle tělesných proporcí, věku a zdatnosti. Zapůjčíme vybavení od lyží dlouhých 67cm až po 188 cm s botami od dětských 15 do pánských 50. Vybavení obměňujeme dle trendů a současných požadavků. Jestli-že máte zájem o půjčení vybavení, neváhejte nás kontaktovat.Servis

Nabízíme seřizování a voskování lyží, včetně velkého servisu. Opravujeme skluznice, brousíme hrany a vyřezáváme strukturu na vysoce ceněných profesionálních strojích Wintersteiger. Servisní doba je cca týden, ale může se různě lišit.
Informujte se o tom na našem telefonním čísle.